smaller font reset font larger font

EKO-MAX I  jest podstawowym kotłem z podajnikiem oferowanym na paliwo stałe. Jako opał można stosować dwa gatunki węgla kamiennego tj. eko-groszek i miał. Kocioł również umożliwia zastosowanie peletu. Kontrolę nad prawidłową pracą kotła sprawuje sterownik firmy P.P.H.U. ProND (Titianic lub Argon). W przypadku awarii zasilania lub podajnika, dodatkowy ruszt umożliwia zastosowanie innych paliw (drewno, brykiet itp.). 

EKO-MAX IV  Innowacyjny kocioł, o bardzo dużej sprawności cieplnej dla wymagająych użytkowników. Zbudowany z myślą o tych, którzy chcą mieć swobodę wyboru paliwa, ponieważ ten rodzaj kotła posiada dwie niezależne komory - jedną dla opału podawanego z zasobnika (ekgoroszek, miał, pelet), a drugą dla innych stałych paliw takich jak drewno, brykiet, węgiel itp.

EKO-MAX III  Wysokiej klasy kocioł, który jest połączeniem kotła z automatycznym podajnikiem i kotła zasypowego. Możliwość niezależnego korzystania z dwóch komór: tradycyjnej (ręcznej) i z podajnikiem automatycznym. Dostęp do komór poprzez pojedyncze drzwiczki, znacznie podwyższa komfort korzystania z tego rodzaju kotła.

UNIMAX jest kotłem uniwersalnym na paliwo stałe (głównie miał węgla kamiennego). Piec jest standardowo wyposażony w regulator temperatury, a także w wentylator nadmuchowy. Prawidłowa praca kotła jest nadzorowana przez sterownik mikroprocesorowy.

HOT-AIR to kocioł zaprojektowany do ogrzewania niedużych hal przemysłowych, warsztatóww. Innowacja tego urządzenia polega na tym, że ogrzewania powierzchni następuje poprzez ogrzanie samego powietrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik nie musi inwestować w budowę sieci centralnego ogrzewania, a jedyny wydatek to zakup kotła HOT-AIR