smaller font reset font larger font

EKO-MAX III to kocioł łączący w sobie dwa rozwiązania:

  • tradycyjnego kotła zasypowego (UNIMAX)
  • nowoczesnego kotła z podajnikiem automatycznym (EKO-MAX I)

 

Kocioł został wyposażony w dwie komory spalania, do których użytkownik ma dostęp poprzez pojedyncze drzwiczki. To rozwiązanie daje dodatkową możliwość użytkownikowi sprawowania większej kontroli nad pracą urządzenia i sprawia, że jego obsługa staje się naprawdę komfortowa. Oba paleniska można użytkować równocześnie np. spalając ekogroszek podawany przez podajnik, a w drugim palenisku można w tym samym czasie palić drewnem lub innym paliwem stałym.

Paleniska kotła znajdują się bezpośrednio w sąsiedztwie płaszcza wodnego, co znacznie zwiększa sprawność i efektywność pieca poprzez znaczne szybsze ogrzanie wody w kotle.

Nad sprawną pracą kotła czuwa sterownik, który umożliwia ustawienie żądanej temperatury pracy, czasu podawania paliwa, jak również steruje czasem nadmuchu wentylatora i pompą c.o.

Wszystkie wyczystki umieszczone są z przodu kotła, co pozwala na jego łatwą obsługę i konserwację. Ponadto EKO-MAX III możliwość konfiguracji ustawienia czopucha, tak by ułatwić jego instalację.


Firma P.H.U. Mistrz Jan Bartłomiej Berski 98-275 Brzeźnio, Próba 4 zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na niniejszej stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej "Ustawa"), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.