smaller font reset font larger font

EKO-MAX I  jest ekologicznym kotłem grzewczym sterowanym elektronicznie wyposażonym w podajnik ślimakowy i zbiornik na paliwo stałe.

EKO-MAX I to kocioł przystosowany do spalania wysokoenergetycznych paliw stały takich jak"

  • ekogroszek
  • miał węgla kamiennego
  • pelet

Zastosowanie ruszta kaskadowego z podajnikiem ślimakowym zapewnia wysoką sprawność tego pieca. Ponadto kocioł pozwala na spalanie również innych materiałów takich jak np. drewno, ponieważ jednostka wyposażona została w dodatkowy ruszt. Sterownik pozwala na dowolną konfigurację urządzenia, w zależności od zastosowanego paliwa a także od jego kaloryczności (czas podawania paliwa, czas działania dmuchawy, nominalną temperaturę kotła itp.)

Umieszczenie wyczystek z przodu kotła umożliwia łatwą jego konserwację.EKO-MAX I jest zbudowany z atestowanej blachy kotłowej o grubości od 6mm-10mm (w zależności od mocy kotła)


Firma P.H.U. Mistrz Jan Bartłomiej Berski 98-275 Brzeźnio, Próba 4 zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na niniejszej stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej "Ustawa"), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.